Partner główny

Drużyny młodzieżowe

On line

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Facebook

GOKSiR

 

MKS Mielnik - Sparta Augustów 0:0

W dzisiejszym meczu MKS Mielnik zremisował bezbramkowo ze Spartą Augustów.

Bezbramkowym remisem zakończył się pierwszy tej wiosny ligowy mecz MKS-u Mielnik przed własną publicznością. Wynik trzeba uznać za sprawiedliwy. Oba zespoły miały niewiele okazji do zdobycia goli, aczkolwiek bliżsi strzelenia brami byli goście. Większość gry toczyła się w środku pola. Porównując zestawienia z tego i poprzedniego meczu – z Hetmanem Białystok, trener Kondraciuk był zmuszony dokonać zmian. W środku pola zabrakło Jezierskiego, a w obronie B. Kamińskiego zastąpił Paweł Oponowicz. Pierwszą podbramkową sytuację stworzyli gospodarze. W 7 min z prawego narożnika pola karnego na bramkę gości uderzał Pawluczuk. Piłka przeleciała jednak nad poprzeczką. Na kolejny groźny strzał naszej drużyny musieliśmy czekać do drugiej połowy. W tym okresie groźniejsze sytuacje stworzyli goście, ale nie było ich dużo. W 35 min. z lewej strony, mimo asysty Stępkowskiego, płaskie dośrodkowanie trafiło do napastnika gości, ale ten przestrzelił. Po przerwie augustowianie tylko raz poważnie zagrozili bramce bronionej przez Grabowskiego, ale sytuacji sam na sam niewykorzystali. W drugiej połowie na bramkę gości strzelał Borzym, ale piłka przeleciała nad poprzeczką. Podsumowując – przeciętny mecz, nieco gorszy w wykonaniu naszej drużyny biorąc pod uwagę inaugurację z Hetmanem Białystok. MKS: Grabowski - Stępkowski, Oponowicz, Miler, Korniluk - Rokosz, Andryszek, Dąbrowski (90, Ł. Kożuchowski), Borzym - P. Kamiński (61, Jakubiec), Pawluczuk (80, Ł. Treszczotko).

Opublikowano: niedziela, 01, kwiecień 2012 18:17

Reklama

Copyright © 2013 mksmielnik.pl - Mielnicki Klub Sportowy

Polityka prywatności dotycząca plików Cookies.

Wykonawca: