Przegrana dziewcząt

Dziś pierwszy mecz o punkty tej wiosny grały nasze dziewczęta.

Zaległy daleki wyjazd do Olsztyna na mecz ze Stomilem nie okazał się szczęśliwy. Rywalki urządziły sobie spory festiwal strzelecki wygrywając aż 10:0. Do przerwy dziewczęta z Olsztyna prowadziły 5:0.

MKS: Budka (36, Malon) - Brodziuk, Piotrowska, Pawluczuk (36, Kałanczyńska), Malon (36, Nikitorowicz; 43, j. hyndza) - Przanowska, Cybul, Koc, Karwacka - Hyndza, Kruszewska (55, Terpiłowska).

- Dramat. Niestety. Po stracie trzeciej bramki odechciało nam się grać, stąd przeciwniczkom wychodziło praktycznie wszystko. Chociaż w pierwszej połowie Karwacka miała trzy sytuacje sam na sam z bramkarką gospodyń. Szkoda, że nie udalo nam się zdobyć nawet honorowej bramki. Swoje też zrobiła pogoda - deszcz, śnieg, wiatr, ale to nie usprawiedliwia naszych dziewczyn. Mamy nadzieję że teraz juz tylko będzie lepiej... - tak podsumował ten mecz trener Damian Sypek.

Szansa do rehabilitacji 22 kwietnia w meczu z Wissą Szczuczyn. Mecz o 13.00.

Opublikowano: środa, 04, kwiecień 2012 21:35