Partner główny

Drużyny młodzieżowe

On line

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Facebook

GOKSiR

 

Remis trampkarzy

Pierwszy punkt tej wiosny zdobyli podopieczni trenera Roberta Rokosza.

Dziś na stadionie w Mielniku w drugim meczu rewanżowej rundy rozgrywek nasi trampkarze podejmowali COKiS Ciechanowiec. Rywal okazał się dużo słabszy, niż kilka dni temu siemiatycki Orzeł Bobola. Nasza młodzież zremisowała 2:2, ale niedosyt po meczu pozostał spory, bo do przerwy MKS prowadził 2:0. Gole dla naszej drużyny strzelili Przanowski i Dubiński.

 

Kolejny mecz, to wyjazd do Szudziałowa. 

 

Poniżej zdjęcia z tego meczu.

 

Opublikowano: środa, 04, kwiecień 2012 21:40

Reklama

Copyright © 2013 mksmielnik.pl - Mielnicki Klub Sportowy

Polityka prywatności dotycząca plików Cookies.

Wykonawca: