Partner główny

Drużyny młodzieżowe

On line

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Facebook

GOKSiR

 

Sukces dziewcząt na Coca Cola Cup

Dziewczęta z gimnajzum w Mielniku, tworzące na co dzień III-ligową drużynę żeńską MKS-u Mielnik, wywalczyły czwarte miejsce w województwie podlaskim w turnieju Coca Cola Cup.

 

 

Finał wojewódzki został rozegrany 17 kwietnia w Łomży. Rywalizowało 6 najlepszych gimnazjów, które wcześniej  przebrnęły przez półfinały.

 

PG Mielnik znalazł sie w grupie "A" z PG 6 Białystok i PG Krypno. Wyniki: PG Mielnik - PG 6 Białystok 0:0. PG Mielnik - PG Krypno 0:0. Rezultaty te dały awans do półfinału z drugiej lokaty w tabeli. W połfinale nasza drużyna spotkała się z PG Rutki Kossaki przegrywając 0:2 - jak się okzazało z późniejszymi zwyciężczyniami turnieju. Pozostał mecz o III miejsce z PG Michałowo. Remis 1:1 w dogrywce dał trzecią lokatę rywalkom, bo nasza zawodniczka otrzymała żółtą kartkę, a zgodnie z reglaminem wygrywa drużyna z mniejszą liczbą przewinień.

 

We wszystkich meczach turnieju (mistrzostwa powiatu, półfinały i finał wojewódzki.) nasze dziewczęta przegrały tylko jeden mecz - właśnie ten półfinałowy z PG Rutki Kossaki. W meczu tym straciły podstawową zawodniczkę Magdę Hyndzę, która odniosła kontuzję i niestety musiała zejść z boiska.

 

Z finałów nasza drużyna przywiozla komplet nowych strojów.

 

PG Mielnik: Amanda Malon, Justyna Kruszewska, Justyna Terpiłowska, Karolina Nikitorowicz, Katarzyna Pawluczuk, Karolina Piotrowska, Magda Hyndza, Marzena Brodziuk, Ula Koc, Natalia Budka.

Opublikowano: środa, 18, kwiecień 2012 13:25

Reklama

Copyright © 2013 mksmielnik.pl - Mielnicki Klub Sportowy

Polityka prywatności dotycząca plików Cookies.

Wykonawca: