Wigry II Suwałki - MKS Mielnik 1:0

Minimalna porażka w Suwałkach.

Pierwsza połowa meczu była wyrównana. Nasza drużyna, mimo okrojonego zestawienia, nie ustępowała wyżej notowanemu rywalowi. Gra toczyła się głównie w środku pola. Mimo wyrównanego przebiegu gry, to gospodarze mieli dwie dogodne sytuacje, w których nasz bramkarz zachował się wyśmienicie.

Z kolei początek II połowy, to w dalszym ciągu wyrównana gra. Wraz z upływającym czasem gospodarze zyskiwali przewagę, ponieważ do Suwałk, z różnych przyczyn, mogło pojechać tylko 12 naszych zawodników, co miałowpływ na postawę zespołu. Ten element zdecydował o wygranej Wigier. Mimo ambitnej gry, w 77 minucie, MKS stracił bramkę. To jednak nie załamało naszych piłkarzy i w ostatnich 10 minutach nasza drużyna wypracowała dwie znakomite sytuacje. Mariusz Żornaczuk w jednej z nich spudłował, zaś w drugiej został zablokowany. Należy jednak podkreślić, że był to dobry mecz w wykonaniu naszej ekipy.

MKS: D. Golonko - Treszczotko, Przybylski, Mazur, Borowy - Romaniuk, Gronowski, Polak, Żornaczuk - Andryszek, M. Iwaniuk (46' Jakimczuk).

Opublikowano: środa, 18, kwiecień 2018 18:34