KS Wasilków - MKS Mielnik 3:0

Pierwsza połowa meczu w Wasilkowie, a właściwie jej 43 minuty nie zapowiadał tak słabego wyniku, jaki osiągnęła nasza drużyna. Przebieg spotkania był wyrównany i wcale nie ustępowaliśmy wyżej notowanemu rywalowi.

Gra toczyła się głównie w środku pola. Początek nieszczęścia, to 43 minuta. W niegroźnej sytuacji zagapiła się nasza obrona i zawodnik gospodarzy doszedł do sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem, sprytnie go minął i trafił pustej bramki. Całą sytuację ambitnie ratował Bartek Mazur chcąc wybić wślizgiem piłkę zmierzającą do bramki. Niestety ambitna postawa tym razem odwróciła się przeciwko naszemu obrońcy, ponieważ wybijając piłkę dotknął ją ręką. Oczywista decyzja sędziego to rzut karny i niestety czerwona kartka. W ten sposób straciliśmy nie tylko bramkę ale i zawodnika. Początek II połowy, to ambitna gra naszej drużyny i próba odwrócenia niekorzystnego wyniku. Stworzyliśmy dwie dogodne sytuację ale niestety w 10-tkę tylko na tyle było stać naszą drużynę. Rywale wykorzystali nasze osłabienie i w 58 oraz 80 minucie, podwyższając wynik meczu.

MKS: P. Zalewski - Treszczotko, Przybylski (65, Andryszek), Mazur, Borowy - M. Iwaniuk (46, Gronowski), Kellas, Polak (46, Ł. Golonko), Żornaczuk - Pawluczuk (70, Jakimczuk), Karpiszuk.

Opublikowano: czwartek, 10, maj 2018 20:06