Partner główny

Drużyny młodzieżowe

On line

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Facebook

GOKSiR

 

MKS Mielnik - Ruch Wysokie M. 1:3

    Do meczu z liderem nasza drużyna przystąpiła w mocno okrojonym składzie. Z różnych przyczyn, bądź przez zawieszenia za kartki (Mazur, Prybylski) trener nie mógł skorzystać z wielu zawodników.

 

    Pierwsza połowa spotkania przebiegała pod lekkie dyktando lidera. Nasza drużyna koncentrowała się na zagęszczeniu środka pola i szybkim ataku po przechwycie. Niestety, niezły obraz gry został zmącony w 7 minucie kiksem naszego obrońcy, co skrzętnie wykorzystał zawodnik Ruchu, strzelając bramkę na 1:0. Z naszej strony przeprowadziliśmy dwie dobre kontry i w obu przypadkach zabrakło bardzo niewiele, aby nasi napastnicy znaleźli się w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości. Pod koniec pierwszej połowy rywale ponownie wykazali się skutecznością, podwyższają wynik na 2:0.

    W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił. Ruch prowadził atak pozycyjnym, a my liczyliśmy na kontry. W 50 minucie niefrasobliwe zachowanie naszego obrońcy spowodowało utratę trzeciej bramki. Jednak ambitna gra naszej drużyny doprowadziła do zdobycia honorowego trafienia. W 65 minucie, po faulu na Łukaszu Pawluczuku, sam poszkodowany skutecznie wykonał rzut karny, ustalając wynik meczu na 1:3. Należy jeszcze wspomnieć o akcji Żornaczuka, który w doliczonym czasie gry był faulowany w polu karnym, za co należała się nam „jedenastka". Arbiter jednak był innego zdania.

    MKS: D. Golonko - Treszczotko, Gronowski, Ł. Golonko, Borowy – Niewiński, Kellas, Jakimczuk, Żornaczuk - Andryszek, Pawluczuk.

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano: niedziela, 13, maj 2018 16:34

Reklama

Copyright © 2013 mksmielnik.pl - Mielnicki Klub Sportowy

Polityka prywatności dotycząca plików Cookies.

Wykonawca: