Hetman Białystok - MKS Mielnik 2:3

Po serii trzech porażek nasza drużyna wychodzi zwycięsko w wyjazdowym pojedynku w Białymstoku.

To bardzo cenne zwycięstwo w obliczu walki o utrzymanie się w gronie czwartoligowców. Prowadzenie dla MKS w 40 min. zdobył Mariusz Żornaczuk i wynikiem 1:0 dla naszego zespołu zakończyła się pierwsza odsłona meczu. Gospodarze wyrównali 7 min. po wznowieniu gry. Gola na 2:1 dla MKS w 75 min. zdobył Łukasz Pawluczuk. Gospodarze ponownie doprowadzili do remisu, w 80 min. Jednak minutę później znowu na listę strzelców wpisał się Łukasz Pawluczuk, zapewniając MKS-owi 3 punkty.

MKS: Stańczuk - Gajewski (85, Niewiarowski), Treszczotko, Mazur, Borowy - Rycerski, Podoliński (66, Gierasimiuk), Ł. Golonko, Wielogórski (72, Jakimczuk) - Pawluczuk, Żornaczuk.

Opublikowano: wtorek, 23, kwiecień 2019 13:06