Partner główny

Drużyny młodzieżowe

On line

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Facebook

GOKSiR

 

MKS Mielnik - Dąb Dąbrowa B. 3:2

   Kolejne 3 punkty na koncie MKS Mielnik.

   Drugie z rzędu cenne zwycięstwo zanotowała nasza drużyna w pojedynku z rywalami z Dąbrowy Białostockiej.

   Wynik w tym spotkaniu otworzył Łukasz Pawluczuk, dając MKS-owi prowadzenie. Goście doprowadzili do wyrównania w 34 min. Remisem 1:1 zakończyła się pierwsza część meczu. Druga połówka rozpoczęła się od nefeortunnego zagrania naszego obrońcy, w wyniku czego gracze z Dąbrowy objeli prowadzenie 2:1. Jednak końcówka należała do naszego zespołu. Najpiew, w 75 min., do wyrównania dprowadził obrońca gości trafiając do własnej bramki, zaś w 83 min. zwycięskiego gola dla MKS zdobył Damian Wielogórski.

   MKS: Stańczuk - Gajewski (79, Niewiarowski), Treszczotko, Mazur (68, Jakimczuk), Borowy - Rycerski, Gronowski (60, Podoliński), Ł. Golonko, Wielogórski - Pawluczuk, Żornaczuk (50, Gierasimiuk).

 

 

 

 

Opublikowano: wtorek, 23, kwiecień 2019 13:16

Reklama

Copyright © 2013 mksmielnik.pl - Mielnicki Klub Sportowy

Polityka prywatności dotycząca plików Cookies.

Wykonawca: