Partner główny

Drużyny młodzieżowe

On line

Odwiedza nas 1 gość oraz 0 użytkowników.

Facebook

GOKSiR

 

MKS Mielnik - Biebrza Goniądz 3:2

Skład: Stańczuk, Rycerski, Golonko ( Gierasimiuk 75’), Mazur, Podoliński, Gajewski, Borowy, Gronowski, Wielogórski ( Niewiarowski 75’), Jakimczuk ( Andryszek 70’), Pawluczuk.

Spotkanie w I połowie toczyło się pod dyktando gości. Byli oni zespołem dojrzalszym i kontrolującym grę. W ich szeregach wystąpił Paweł Sobolewski, który w barwach Jagiellonii i Korony Kielce wystąpił ponad 200 razy w Ekstraklasie. Mimo przewagi Biebrzy MKS dobrze się bronił  aż do 34’ kiedy to mocny strzał zza pola karnego znalazł drogę do siatki. Po przerwie odważniej a przede wszystkim z wielką determinacją zaczęła grać drużyna gospodarzy. Przejęła większą  kontrole nad środkiem boiska i była coraz groźniejsza. Niestety w 68’ gospodarze stracili drugą bramkę po zamieszaniu w polu karnym przy rzucie rożnym. Nie podłamało to zawodników MKS, którzy tego dnia grali bardzo ambitnie. W 71’ faulowany w polu karnym był Mateusz Wielogórski, niestety rzutu karnego na bramkę nie potrafił zamienić Grzegorz Borowy, który przestrzelił. Wydawało się, że ten mecz jest już przegrany ale nic bardziej mylnego . W 77’ Łukasz Pawluczuk strzałem z dystansu zdobył bramkę kontaktową, w 82’ po rzycie rożnym bramkę wyrównującą zdobył Przemysław Podoliński a w doliczonym czasie gry wynik ustalił Jakub Andryszek.  Zwycięstwo z bardzo mocną drużyną z Goniądza było nagrodą za wielką ambicję piłkarzy MKS.

 

 

 

 

 

Opublikowano: piątek, 31, maj 2019 08:21

Reklama

Copyright © 2013 mksmielnik.pl - Mielnicki Klub Sportowy

Polityka prywatności dotycząca plików Cookies.

Wykonawca: