Partner główny

Drużyny młodzieżowe

On line

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.

Facebook

GOKSiR

 

Sparta Augustów - MKS Mielnik 1:4

Skład: Stańczuk, Rycerski( Niewiarowski 65’), Treszczotko, Mazur, Podoliński, Gajewski, Borowy, Gronowski, Wielogórski, Jakimczuk (55’ Gierasimiuk) Andryszek

Spotkanie w I połowie ułożyło się znakomicie dla MKS Mielnik. Od początku byliśmy drużyną zdecydowanie groźniejszą. Udokumentowaliśmy to w 13’ kiedy to po raz pierwszy bramkarza gospodarzy pokonał Jakub Andryszek. Ten sam zawodnik podwyższył wynik spotkania w 32’ a w 45’ po jego podaniu wynik pierwszej połowy ustalił Wielogórski. Bardzo dobra I połowa nie rozluźniła naszych zawodników, którzy bezpośrednio ze wznowienia ze środka boiska pokonali źle ustawionego bramkarza. Tym imponującym strzałem popisał się Marek Jakimczuk. Od tego momentu, mając wynik 4-0 nasza drużyna już nie szarżowała tempa gry, jednocześnie kontrolując wydarzenia na boisku. Jedyny błąd przytrafił się w 63’ kiedy to gospodarze w niegroźnej sytuacji wywalczyli rzut karny, zamieniony na bramkę honorową.

Opublikowano: poniedziałek, 10, czerwiec 2019 06:32

Reklama

Copyright © 2013 mksmielnik.pl - Mielnicki Klub Sportowy

Polityka prywatności dotycząca plików Cookies.

Wykonawca: