Partner główny

Drużyny młodzieżowe

On line

Odwiedza nas 191 gości oraz 0 użytkowników.

Facebook

GOKSiR

 

Terminarz

 

JESIEŃ 2017

 

1 kolejka (12-13 sierpnia):
KS Michałowo - Biebrza Goniądz
Wigry II Suwałki - Cresovia Siemiatycze
Warmia Grajewo - Dąb Dąbrowa B.
MKS Mielnik - Sparta 1951 Szepietowo 12.VIII (sobota), 11.00
KS Wasilków - Wissa Szczuczyn
Ruch Wysokie M.- Magnat Juchnowiec
Promień Mońki - Sparta Augustów
Pogoń Łapy - Orzeł Kolno

2 kolejka (19-20 sierpnia):
Biebrza Goniądz - Orzeł Kolno
Sparta Augustów - Pogoń Łapy
Magnat Juchnowiec - Promień Mońki
Wissa Szczuczyn - Ruch Wysokie M.
Sparta 1951 Szepietowo - KS Wasilków
Dąb Dąbrowa B. - MKS Mielnik
Cresovia Siemiatycze - Warmia Grajewo
KS Michałowo - Wigry II Suwałki

3 kolejka (26-27 sierpnia):
Wigry II Suwałki - Biebrza Goniądz
Warmia Grajewo - KS Michałowo
MKS Mielnik - Cresovia Siemiatycze 17.VIII (niedziela), 13.00
KS Wasilków - Dąb Dąbrowa B.
Ruch Wysokie M. - Sparta 1951 Szepietowo
Promień Mońki - Wissa Szczuczyn
Pogoń Łapy - Magnat Juchnowiec
Orzeł Kolno - Sparta Augustów

4 kolejka (2-3 września):
Biebrza Goniądz - Sparta Augustów
Magnat Juchnowiec - Orzeł Kolno
Wissa Szczuczyn - Pogoń Łapy
Sparta 1951 Szepietowo - Promień Mońki
Dąb Dąbrowa B. - Ruch Wysokie M.
Cresovia Siemiatycze - KS Wasilków
KS Michałowo - MKS Mielnik
Wigry II Suwałki - Warmia Grajewo

5 kolejka (9-10 września):
Warmia Grajewo - Biebrza Goniądz
MKS Mielnik - Wigry II Suwałki 9.IX (sobota), 14.00
KS Wasilków - KS Michałowo
Ruch Wysokie M. - Cresovia Siemiatycze
Promień Mońki - Dąb Dąbrowa B.
Pogoń Łapy - Sparta 1951 Szepietowo
Orzeł Kolno - Wissa Szczuczyn
Sparta Augustów - Magnat Juchnowiec

6 kolejka (16-17 września):
Biebrza Goniądz - Magnat Juchnowiec
Wissa Szczuczyn - Sparta Augustów
Sparta 1951 Szepietowo - Orzeł Kolno
Dąb Dąbrowa B. - Pogoń Łapy
Cresovia Siemiatycze - Promień Mońki
KS Michałowo - Ruch Wysokie M.
Wigry II Suwałki - KS Wasilków
Warmia Grajewo - MKS Mielnik

7 kolejka (23-24 września):
MKS Mielnik - Biebrza Goniądz 23.IX (sobota), 15.00
KS Wasilków - Warmia Grajewo
Ruch Wysokie M. - Wigry II Suwałki
Promień Mońki - KS Michałowo
Pogoń Łapy - Cresovia Siemiatycze
Orzeł Kolno - Dąb Dąbrowa B.
Sparta Augustów - Sparta 1951 Szepietowo
Magnat Juchnowiec - Wissa Szczuczyn

8 kolejka (30 września-1 października):
Biebrza Goniądz - Wissa Szczuczyn
Sparta 1951 Szepietowo - Magnat Juchnowiec
Dąb Dąbrowa Białostocka - Sparta Augustów
Cresovia Siemiatycze - Orzeł Kolno
KS Michałowo - Pogoń Łapy
Wigry II Suwałki - Promień Mońki
Warmia Grajewo - Ruch Wysokie M.
MKS Mielnik - KS Wasilków 30.IX (sobota), 15.00

9 kolejka (7-8 października):
KS Wasilków - Biebrza Goniądz
Ruch Wysokie M. - MKS Mielnik
Promień Mońki - Warmia Grajewo
Pogoń Łapy - Wigry II Suwałki
Orzeł Kolno - KS Michałowo
Sparta Augustów - Cresovia Siemiatycze
Magnat Juchnowiec - Dąb Dąbrowa B.
Wissa Szczuczyn - Sparta 1951 Szepietowo

10 kolejka (14-15 października):
Biebrza Goniądz - Sparta 1951 Szepietowo
Dąb Dąbrowa B. - Wissa Szczuczyn
Cresovia Siemiatycze - Magnat Juchnowiec
KS Michałowo - Sparta Augustów
Wigry II Suwałki - Orzeł Kolno
Warmia Grajewo - Pogoń Łapy
MKS Mielnik - Promień Mońki 14.X (sobota), 15.00
KS Wasilków - Ruch Wysokie M.

11 kolejka (21-22 października):
Ruch Wysokie M. - Biebrza Goniądz
Promień Mońki - KS Wasilków
Pogoń Łapy - MKS Mielnik
Orzeł Kolno - Warmia Grajewo
Sparta Augustów - Wigry II Suwałki
Magnat Juchnowiec - KS Michałowo
Wissa Szczuczyn - Cresovia Siemiatycze
Sparta 1951 Szepietowo - Dąb Dąbrowa

12 kolejka (28-29 października):
Biebrza Goniądz - Dąb Dąbrowa B.
Cresovia Siemiatycze - Sparta 1951 Szepietowo
KS Michałowo - Wissa Szczuczyn
Wigry II Suwałki - Magnat Juchnowiec
Warmia Grajewo - Sparta Augustów
MKS Mielnik - Orzeł Kolno 28.X (sobota), 15.00
KS Wasilków - Pogoń Łapy
Ruch Wysokie M. - Promień Mońki

13 kolejka (4-5 listopada):
Promień Mońki - Biebrza Goniądz
Pogoń Łapy - Ruch Wysokie M.
Orzeł Kolno -KS Wasilków
Sparta Augustów - MKS Mielnik
Magnat Juchnowiec - Warmia Grajewo
Wissa Szczuczyn - Wigry II Suwałki
Sparta 1951 Szepietowo - KS Michałowo
Dąb Dąbrowa B. - Cresovia Siemiatycze

14 kolejka (11-12 listopada):
Biebrza Goniądz - Cresovia Siemiatycze
KS Michałowo - Dąb Dąbrowa B.
Wigry II Suwałki - Sparta 1951 Szepietowo
Warmia Grajewo - Wissa Szczuczyn
MKS Mielnik - Magnat Juchnowiec 11.XI (sobota), 15.00
KS Wasilków - Sparta Augustów
Ruch Wysokie M. - Orzeł Kolno
Promień Mońki - Pogoń Łapy

15 kolejka (18-19 listopada):
Pogoń Łapy - Biebrza Goniądz
Orzeł Kolno - Promień Mońki
Sparta Augustów - Ruch Wysokie M.
Magnat Juchnowiec K. - KS Wasilków
Wissa Szczuczyn - MKS Mielnik
Sparta 1951 Szepietowo - Warmia Grajewo
Dąb Dąbrowa B. - Wigry II Suwałki
Cresovia Siemiatycze - KS Michałowo

 

Opublikowano: czwartek, 22, marzec 2012 19:43

Reklama

Najbliższy mecz

  

MKS Mielnik - KS Wasilków

1 października (niedziela), 13.00

7 kolejka (23-24 IX)

MKS Mielnik - Biebrza Goniądz 0:2
Wasilków - Warmia Grajewo 1:0
Ruch W. M. - Wigry II 1:2
Promień Mońki - Michałowo 1:3
Pogoń Łapy - Cresovia Siemiat. 3:1
Orzeł Kolno - Dąb Dąbrowa B. 0:1
Sparta Aug. - Sparta Szepiet. 2:2
Magnat - Wissa Szczuczyn 0:3

Tabela IV ligi

1.   Ruch Wysokie Maz.
 18 29-7
 2.  Wissa Szczuczyn
 18 21-5
3.
 Dąb Dąbrowa Biał.
 18 16-8
4.  Sparta Szepietowo
 14 17-14
 5.  Wigry II Suwałki
 13 16-13
 6.  Warmia Grajewo
 12 15-9 
7.  KS Michałowo
 11 12-11 
 8.  Sparta Augustów
 10 20-15
 9.   KS Wasilków
 8 6-7
10.  Biebrza Goniądz
 8 15-17
11.
 Pogoń Łapy
 7 15-15 
12.  Magnat Jucbnow.
 6 10-17
13.  Cresovia Siemiat.
 6 10-17
 14.  Orzeł Kolno
 4 6-21
 15.  MKS Mielnik
 3 5-15
 16.  Promień Mońki
 3 9-27

 

Najskuteczniejsi

1 – Pawluczuk, Żornaczuk

Jesień 2017 w Mielniku

Sparta Sz. 12.VIII (sobota) 11.00
Cresovia 27.VIII (niedziela) 13.00
Wigry II 9.IX (sobota) 14.00
Biebrza 23.IX (sobota) 15.00
Wasilków 1.X (niedziela) 13.00
Promień 14.X (sobota) 15.00
Orzeł 28.X (sobota) 15.00
Magnat 11.XI (sobota) 15.00

Copyright © 2013 mksmielnik.pl - Mielnicki Klub Sportowy

Polityka prywatności dotycząca plików Cookies.

Wykonawca: