Partner główny

Drużyny młodzieżowe

On line

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Facebook

GOKSiR

 

Terminarz

 

WIOSNA 2017

 

14 kolejka (25 – 26 marca):
Gryf Gródek - Orzeł Tykocin (1:2)
Tur II Bielsk Podlaski - Krypnianka Krypno (1:3)
Husar Nurzec - Pasja Kleosin (1:1)
MKS Mielnik - Hetman Białystok (3:1) 25 marca, sobota, 15.00
Korona Dobrzyniewo - Rudnia Zabłudów (1:1)
Kolejarz Czeremcha - Orlęta Czyżew (0:1)
LZS Narewka - KS Sokoły (4:3)

15 kolejka (1 - 2 kwietnia):
LZS Narewka - Gryf Gródek (6:1)
KS Sokoły - Kolejarz Czeremcha (0:0)
Orlęta Czyżew - Korona Dobrzyniewo (1:1)
Rudnia Zabłudów - MKS Mielnik (4:1)
Hetman Białystok - Husar Nurzec (1:2)
Pasja Kleosin - Tur II Bielsk Podlaski (2:3)
Krypnianka Krypno - Orzeł Tykocin (3:4)

16 kolejka (8 - 9 kwietnia):
Gryf Gródek - Krypnianka Krypno (0:4)
Orzeł Tykocin - Pasja Kleosin (2:2)
Tur II Bielsk Podlaski - Hetman Białystok (0:5)
Husar Nurzec - Rudnia Zabłudów (2:4)
MKS Mielnik - Orlęta Czyżew (1:0) 8 kwietnia (sobota), 15.00
Korona Dobrzyniewo - KS Sokoły (2:1) 
Kolejarz Czeremcha - LZS Narewka (4:0)

17 kolejka (22 - 23 kwietnia):
Kolejarz Czeremcha - Gryf Gródek (5:1)
LZS Narewka - Korona Dobrzyniewo (2:1)
KS Sokoły - MKS Mielnik (0:8)
Orlęta Czyżew - Husar Nurzec (1:0)
Rudnia Zabłudów - Tur II Bielsk Podlaski (4:2)
Hetman Białystok - Orzeł Tykocin (1:2)
Pasja Kleosin - Krypnianka Krypno (2:5)

18 kolejka (29 - 30 kwietnia):
Gryf Gródek - Pasja Kleosin (0:0)
Krypnianka Krypno - Hetman Białystok (1:4)
Orzeł Tykocin - Rudnia Zabłudów (1:3)
Tur II Bielsk Podlaski - Orlęta Czyżew (0:0)
Husar Nurzec - KS Sokoły (2:1)
MKS Mielnik - LZS Narewka (0:1) 15 kwietnia (sobota), 15.00
Korona Dobrzyniewo - Kolejarz Czeremcha (2:1)

19 kolejka (6 - 7 maja):
Korona Dobrzyniewo - Gryf Gródek (3:0)
Kolejarz Czeremcha - MKS Mielnik (4:3)
LZS Narewka - Husar Nurzec (0:1)
KS Sokoły - Tur II Bielsk Podlaski (3:2)
Orlęta Czyżew - Orzeł Tykocin (1:2)
Rudnia Zabłudów - Krypnianka Krypno (1:1)
Hetman Białystok - Pasja Kleosin (4:1)

20 kolejka (13 - 14 maja):
Gryf Gródek - Hetman Białystok  (1:2)
Pasja Kleosin - Rudnia Zabłudów (0:4)
Krypnianka Krypno - Orlęta Czyżew (0:3)
Orzeł Tykocin - KS Sokoły (1:0)
Tur II Bielsk Podlaski - LZS Narewka (0:4)
Husar Nurzec - Kolejarz Czeremcha (0:1)
MKS Mielnik - Korona Dobrzyniewo (0:1) 14 maja (niedziela), 12.00

21 kolejka (20 - 21 maja):
MKS Mielnik - Gryf Gródek (7:0) 20 maja (sobota), 16.00
Korona Dobrzyniewo - Husar Nurzec (3:1)
Kolejarz Czeremcha - Tur II Bielsk Podlaski (0:0)
LZS Narewka - Orzeł Tykocin (1:0)
KS Sokoły - Krypnianka Krypno (1:5)
Orlęta Czyżew - Pasja Kleosin (1:0)
Rudnia Zabłudów - Hetman Białystok (0:3)

22 kolejka (27 - 28 maja):
Gryf Gródek - Rudnia Zabłudów (0:5)
Hetman Białystok - Orlęta Czyżew (4:0)
Pasja Kleosin - KS Sokoły (0:1)
Krypnianka Krypno - LZS Narewka (1:2)
Orzeł Tykocin - Kolejarz Czeremcha (1:2)
Tur II Bielsk Podlaski - Korona Dobrzyniewo (0:5)
Husar Nurzec - MKS Mielnik (0:7)

23 kolejka (3 - 4 czerwca):
Husar Nurzec - Gryf Gródek (1:3)
MKS Mielnik - Tur II Bielsk Podlaski (3:2) 3 czerwca (sobota), 16.00
Korona Dobrzyniewo - Orzeł Tykocin (2:1)
Kolejarz Czeremcha - Krypnianka Krypno (1:5)
LZS Narewka - Pasja Kleosin (1:2)
KS Sokoły - Hetman Białystok (1:3)
Orlęta Czyżew - Rudnia Zabłudów (4:1)

24 kolejka (10 - 11 czerwca):
Gryf Gródek - Orlęta Czyżew (0:6)
Rudnia Zabłudów - KS Sokoły (6:0)
Hetman Białystok - LZS Narewka (2:0)
Pasja Kleosin - Kolejarz Czeremcha (2:2)
Krypnianka Krypno - Korona Dobrzyniewo (0:0)
Orzeł Tykocin - MKS Mielnik (1:8)
Tur II Bielsk Podlaski - Husar Nurzec (3:1)

25 kolejka (18 czerwca):
Tur II Bielsk Podlaski - Gryf Gródek (2:1)
Husar Nurzec - Orzeł Tykocin (3:4)
MKS Mielnik - Krypnianka Krypno (4:1) 18 czerwca (niedziela), 16.00
Korona Dobrzyniewo - Pasja Kleosin (7:1)
Kolejarz Czeremcha - Hetman Białystok (0:2)
LZS Narewka - Rudnia Zabłudów (0:2)
KS Sokoły - Orlęta Czyżew (0:4)

26 kolejka (25 czerwca):
Gryf Gródek - KS Sokoły (2:4)
Orlęta Czyżew - LZS Narewka (2:4)
Rudnia Zabłudów - Kolejarz Czeremcha (1:0)
Hetman Białystok - Korona Dobrzyniewo (1:0)
Pasja Kleosin - MKS Mielnik (0:6)
Krypnianka Krypno - Husar Nurzec (3:1)
Orzeł Tykocin - Tur II Bielsk Podlaski (1:3)

 

 

 

 

Opublikowano: czwartek, 22, marzec 2012 19:43

Reklama

26 kolejka KOS (25 VI)

Gryf Gródek - KS Sokoły 3:0
Orlęta Czyżew - Narewka 1:1
Rudnia Z. - Kolejarz Cz. 9:0
Hetman B-stok - Korona D. 1:1
Pasja Kleosin - MKS Mielnik 1:3
Krypnianka  - Husar Nurzec 2:1
Orzeł Tykocin - Tur II B. P. 3:2

Tabela KOS

1.  MKS Mielnik
65 93-21
 2.  Rudnia Zabłudów 59 81-29
3.  Hetman Białystok
53 55-24
4.  Korona Dobrzyn.
46 48-31
5.  LZS Narewka
44 49-34
6.  Krypnianka K.
42 58-47
7.  Orlęta Czyżew
40 56-35
 8.  Orzeł Tykocin
39 44-48
 9.  Tur II Bielsk Podl.
35 47-58
10.  Kolejarz Czerem.
33 37-52
11.  Husar Nurzec
22 35-62
12.  Pasja Kleosin
20 25-66
13.  Gryf Gródek
14 19-72
 14.  KS Sokoły
11 23-91

 

Najskuteczniejsi

20 – Żornaczuk
19 – Andryszek
13 - Karpiszuk
10 - Polak
6 – Treszczotko
5 - Jaszczołt, Golonko
2 – Mazur, M. Iwaniuk, Jędruchniewicz
1 – T. Borowy, Kellas, Ilczuk, M. Radziszewski

Copyright © 2013 mksmielnik.pl - Mielnicki Klub Sportowy

Polityka prywatności dotycząca plików Cookies.

Wykonawca: