Partner główny

Drużyny młodzieżowe

On line

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Facebook

GOKSiR

 

Puchar okręgu

I runda - 24 sierpnia

Victoria Jedwabne - Orzeł Kolno 0:2
:8Rospuda Filipów - Wigry II Suwałki 2:5
Czarni Czarna Biał. - Kora Korycin 3:0
Orły Kulesze Kościelne - Krypnianka Krypno 3
LZS Izbiszcze - LZS Narewka 1:1 awans - Narewka
Bocian Boćki - Kolejarz Czeremcha 1:4
KS Grabówka - Rudnia Zabłudów 0:1
Orzeł Tykocin - Biebrza Goniądz 0:3
KS Sokoły - Orlęta Czyżew 0:5
Husar Nurzec c - Cresovia Siemiatycze 0:4
MKS Mielnik - Tur Bielsk Podlaski 2:3
Tur II Bielsk P. - Puszcza Hajnówka 1:4
Pasja Kleosin - Pogoń Łapy 0:8
Gryf Gródek - Magnat Juchnowiec K. 1:2
Supraślanka Supraśl - KS Michałowo 1:0
Sudovia Szudziałowo - Sokół 1946 Sokółka 0:3
Pomorzanka Sejny - Sparta Augustów 1:3
GKS Stawiski - Wissa Szczuczyn 3:2
Jasion Jasionówka - Dąb Dąbrowa B. 2:6
Narew Choroszcz - Hetman Tykocin 2:1
UM Krynki - Hetman Białystok 2:2 k. 4:3
Piast Białystok - Sparta 1951 Szepietowo 1:4
BKS Jagiellonia Białystok - Promień Mońki 0:5
Pogranicze Kuźnica B. - KS Wasilków 0:1
Korona Dobrzyniewo - Warmia Grajewo 1:2

II runda - 14 września
KS Śniadowo - Warmia Grajewo 0:10
GKS Stawiski - Orzeł Kolno 2:0
Wigry II Suwałki - Sparta Augustów 4:2
Sokół 1946 Sokółka - Dąb Dąbrowa B. 1:3
UM Krynki - KS Wasilków  3:1
Supraślanka Supraśl - Magnat Juchnowiec 0:3 
Czarni Czarna B. - Pogoń Łapy 1:1, k. awans Czarni
Narew Choroszcz - Promień Mońki 0:3
Krypnianka Krypno - Biebrza Goniądz 1:7
Kolejarz Czeremcha - Cresovia Siemiatycze 3:2
Rudnia Zabłudów - Tur Bielsk Podlaski 1:4
LZS Narewka - Puszcza Hajnówka  4:2
Orlęta Czyżew - Sparta 1951 Szepiet. 4:3

1/8 finału (5 października):
GKS Stawiski – Warmia Grajewo 0:4
Wigry II Suwałki – Dąb Dąbrowa Biał. 3:0
UM Krynki – Magnat Juchnowiec 0:5
Czarni Czarna Białostocka – Promień Mońki 1:2
Kolejarz Czeremcha – Tur Bielsk Podlaski 1:5
LZS Narewka – Jagiellonia II Białystok 0:4
Biebrza Goniądz – LKS 1926 Łomża 0:5
Orlęta Czyżew – Ruch Wysokie Maz. 0:9

1/4 finału (19 kwietnia):
Promień Mońki – ŁKS 1926 Łomża
Wigry II Suwałki – Warmia Grajewo
Tur Bielsk Podlaski – Ruch Wysokie Maz.
Magnat Juchnowiec – Jagiellonia II Białystok

1/2 finału (11 maja)

finał (7 czerwca)

 

 

 

 

1/4 finału - 19 kwietnia

1/2 finału - 11 maja

Finał - 7 czerwca

Opublikowano: niedziela, 11, marzec 2012 18:54

Reklama

26 kolejka KOS (25 VI)

Gryf Gródek - KS Sokoły 3:0
Orlęta Czyżew - Narewka 1:1
Rudnia Z. - Kolejarz Cz. 9:0
Hetman B-stok - Korona D. 1:1
Pasja Kleosin - MKS Mielnik 1:3
Krypnianka  - Husar Nurzec 2:1
Orzeł Tykocin - Tur II B. P. 3:2

Tabela KOS

1.  MKS Mielnik
65 93-21
 2.  Rudnia Zabłudów 59 81-29
3.  Hetman Białystok
53 55-24
4.  Korona Dobrzyn.
46 48-31
5.  LZS Narewka
44 49-34
6.  Krypnianka K.
42 58-47
7.  Orlęta Czyżew
40 56-35
 8.  Orzeł Tykocin
39 44-48
 9.  Tur II Bielsk Podl.
35 47-58
10.  Kolejarz Czerem.
33 37-52
11.  Husar Nurzec
22 35-62
12.  Pasja Kleosin
20 25-66
13.  Gryf Gródek
14 19-72
 14.  KS Sokoły
11 23-91

 

Najskuteczniejsi

20 – Żornaczuk
19 – Andryszek
13 - Karpiszuk
10 - Polak
6 – Treszczotko
5 - Jaszczołt, Golonko
2 – Mazur, M. Iwaniuk, Jędruchniewicz
1 – T. Borowy, Kellas, Ilczuk, M. Radziszewski

Copyright © 2013 mksmielnik.pl - Mielnicki Klub Sportowy

Polityka prywatności dotycząca plików Cookies.

Wykonawca: